Site Loader
Rock Street, San Francisco

Jeżeli poszukujesz doskonałego mieszkania w Krakowie to wspaniałym dla Ciebie rozstrzygnięciem będzie Osiedle Saturna, które zostanie oddane na lipiec 2014 roku.

Osiedle Saturna jest to kompleks pięciu idealnych kameralnych budynków wielorodzinnych. Lokale w tym osiedlu zostały specjalnie zaprojektowane jako lokale mające podniesioną energooszczędność. Ponadto będą one posiadały osprzęt elektryczny i grzejniki i parapety z konglomeratu. Oprócz wszystkie ściany zostaną wykończone lekkim tynkiem gipsowym. Każdy budynek zostanie wyekwipowany w wspaniałą windę oraz wspomaganie ogrzewania CW za pomocą systemu solarów. Mieszkania na parterze pozostaną wyekwipowane w imponujące rolety zewnętrzne. Bez wątpienia cały teren osiedla pozostanie ogrodzony i zamknięty, a dodatkowo objęty monitoringiem kamer bezobsługowych. Teren zamknięty będzie miał niesamowity plac zabaw dla dzieci.

Będzie to na prawdę kapitalne miejsce, które warto zakupić, a na pewno nikt z tego powodu się nie zawiedzie.

Niezwykłe mieszkanie niedaleko centrum Krakowa.

Jeśli wręcz marzyłeś o zamieszkaniu w Krakowie – ponadto w nowym mieszkaniu to doskonałe dla Ciebie są Enklawa Prądnika – Apartamenty Oaza.

Jest to wspaniała, oddana już inwestycja, która jest umiejscowiona jedynie 15 minut drogi samochodem od centrum Krakowa. Ten niezwykły obiekt jest wyposażony pomiędzy innymi w windę oraz garaż, a także dostęp do Internetu. Ponadto cały teren jest ogrodzony i strzeżony. Prócz tego na terenie obiektu postawiony jest plac zabaw, a na domiar tego w apartamentach jest TV kablowa. Jest to na prawdę idealne miejsce, w którym warto zamieszkać. Jeśli tylko interesuje nas nowoczesne i bajecznie stworzone mieszkanie to właśnie lepiej trafić nie mogłeś.

Będzie to idealne miejsce zarówno dla Ciebie jak i dla całej twojej rodziny. Na pewno mieszkając w tym miejscu nic Cię nie zawiedzie. Postaw na luksus oraz wysoką wygodę i żyj pełnią życia i pokochaj to mieszkanie do stopnia, w którym będziesz mógł je nazwać autentycznym domem.

Wymarzone mieszkanie w Krakowie.

Jeżeli tylko zastanawiałeś się nad zamieszkaniem w Krakowie w życzliwej okolicy oraz miłym sąsiedztwie to olśniewające dla Ciebie będzie osiedle Fajny Dom.

Fajny Dom to jedna z największych inwestycji mieszkaniowych w całkowitym Krakowie. W tym momencie w sprzedaży jest 4 gotowe perfekcyjne budynki posiadające mieszkania w przedziale od 34 do 112 metrów kwadratowych. Na obszarze osiedla uzyskany jest niezwykle atrakcyjny park z placem zabaw dla dzieci o powierzchni 50a. Wyczerpanie terenu, nowo otwarte doskonałe punkty usługowe oraz jakość wykończenia lokali oraz części wspólnych gwarantują duży komfort życia wszystkich mieszkańców. Na osiedlu funkcjonują windy, jest dostęp do garażu oraz internetu, a na dodatek cały teren jest ogrodzony oraz chroniony. Do tego posiadamy dostęp do olśniewającego placu zabaw dla dzieci. Bardzo dobrym elementem jest to, że budynki są klimatyzowane. Kolejnym nader interesującym elementem jest to iż są ogrody na dachach.

Jeśli pragniesz mieszkać w tak przepięknej okolicy to nie masz na co czekać. Będzie to olśniewające miejsce dla Ciebie oraz całej twojej rodziny, posiadające imponującą lokalizację.

Osiedle marzeń z lokalizacją w Krakowie.

Osiedle Jurajskie III będzie na prawdę doskonałym miejscem dla Ciebie i całej twojej rodziny. Z pewnością w tym miejscu nic was nie zawiedzie. Projekt pozostał tak dokonany, że zaspokoi wyczekiwania najbardziej wymagających ludzi.

Mydlniki to przepiękna krajobrazowo, niegłośna okolica mająca czyste powietrze i fascynujący mikroklimat. Znajduje się ona niedaleko Parku Jurajskiego, egzystującego współcześnie enklawę nieskażonej przyrody oraz naturalnego piękna. Można korzystać z terenów perfekcyjnych na rodzinne spacery, pikniki, biwaki oraz wycieczki rowerowe w Dolinie Rudawy, Lasu Wolskiego i Wesołej Polany. Bliskość przyrody nie oznacza braku dostępu do jakichkolwiek usług, jakie oferuje stosunkowo niedalekie centrum Krakowa. Poprzez środek osiedla zaplanowana jest strefa rekreacyjna wraz z deptakiem i placami zabaw dla dzieci. Tak aby oddzielić osiedle od wpływu przebiegających niedaleko torów zaprojektowano nasyp ziemny z zielenią wysoką, i górkę saneczkową.

Osiedle to będzie szczerze olśniewającym rozstrzygnięciem dla nas i całej naszej rodziny. Perfekcyjna lokalizacja, prześliczna okolica sprawi, że każdy będzie wybitnie zadowolony z mieszkania w owym czarownym miejscu.

Wspaniałe, nowe apartamenty w Krakowie

Jeśli chcesz zamieszkać w Krakowie i dopiero co rozglądasz się za miejscem zamieszkania to olśniewającym rozwiązaniem będą Apartamenty Słonecznikowa.

Jest to kameralna willa w której opracowano jedynie pięć wygodnych, bardzo funkcjonalnych apartamentów zlokalizowanych na trzech kondygnacjach. Villa wyróżnia się współczesną, elegancką architekturą oraz wysokim standardem wykończenia tak elewacji jak również wnętrza. Jest to na prawdę wspaniałe miejsce, jakie w szczególności zadowoli zarówno Ciebie jak i całą twoją rodzinę. Budynek wyposażony jest w cichobieżną windę elektryczną, każdy z apartamentów posiada oddzielny garaż i komórkę lokatorską, osiągalne bez wychodzenia z budynku. Jasne oraz przestronne apartamenty mają kolosalne balkony, z każdego apartamentu rozpościera się widok na Kopiec Kościuszki. Dookoła budynku opracowano teren zielony stwarzający możliwość wypoczynku bez konieczności opuszczania terenu. Dostęp na teren działki ograniczony jest jedynie dla użytkowników lokali oraz ich gości – inwestycja jest ogrodzona, furtka otwierana za pośrednictwem videofonu, brama wjazdowa sterowana pilotami.

W kilku słowach mówiąc jest to więc perfekcyjne miejsce dla każdego, kto pragnie mieszkać w tak ładnej okolicy oraz w miejscu, jakie zapiera dech w piersiach

Post Author: addmin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *